דלג על חיפוש
דלג על חיפוש
סגירה

טופס אישור לקבלת מידע רפואי מצולם

בעקבות בקשות חוזרות מאתנו בנושא הסכמה לצילום, הוספנו לאתר העמותה טפסים חדשים:

1. "טופס אישור קבלת מידע רפואי על גבי סרט מצולם והסכמה להעברת מידע רפואי על גבי סרט מצולם" - מיועד לתיעוד הסכמת המטופל לצילום סרטון שלו על ידי המטפל, לצורך תרגול/שימוש עצמי, ולתיעוד ויתור סודיות והסכמת מטופל להעברת סרטון שלו לאדם שלישי, דוגמת בן משפחה, באמצעים דיגיטליים.
 
2. "טופס אישור העברת מידע למטפל אחר" - מיועד לתיעוד ויתור סודיות רפואית והסכמת מטופל להעברת סרטון שלו למטפל אחר לצורך התייעצות רפואית, באמצעים דיגיטליים.

 

3. טופס הסכמה לצילום בגיר/קטין לצורך תיעוד ברשומה רפואית - מיועד לקבל מהמטופל אישור חתום עבור צילומו, עבור תיעוד ברשומות הרפואיות, כנדרש לפי חוק.

 

4. טופס קטינים מרוכז - הסכמה לצילום, מסירת מידע לגורם אחר.

 


יש לציין כי לצורך שימוש בצילומי המטופל לצרכי למידה/הצגה, אין צורך בהסכמת המטופל ובלבד שכל פרטיו מטושטשים ולא ניתן לזהותו בשום דרך. עם זאת, יש צורך לקבל את הסכמתו העקרונית לצילום (באמצעות אחד הטפסים).

הטפסים מיועדים לשימוש פיזיותרפיסטים במגזר הפרטי בלבד, ואין לעשות בהם שימוש בתוך מסגרת ארגונית כלשהי (קופ"ח, משרד החינוך, בית אבות וכו'). על מסגרות ארגוניות להפיק טפסים משלהם.

הטפסים אמנם עברו ייעוץ ועריכה אצל עו"ד מטעם העמותה, אך יש להבהיר כי אין העמותה אחראית לתביעות משפטיות כנגד פיזיותרפיסט/ית שישתמשו בטופס זה. השימוש בטפסים הללו הינו על אחריות המשתמש בלבד.

עבור לתוכן העמוד