גודל טקסט      

כתב העת ISSN 2518-9646

הגיליון הראשון של כרך 19 יצא לאור. הגיליון כולל חמישה מאמרים בתחומים מגוונים. שני מאמרי סקירה בתחום בריאות האישה, האחד דן בשילוב נשים לוחמות בצבא והשני בקשר שבין פעילות גופנית בשיטת פילאטיס לבין תפקוד רצפת אגן. מאמר נוסף, קשור אף הוא לחיילים ועוסק באימוני קשיבות להפחתת עקב בקרב אנשי צבא.

הגיליון כולל גם מאמר על סטנדרטיזציה של תהליכי הדרכה קלינית בפיזיותרפיה בשירותי בריאות ומאמר על המנגנון הפריפרי של זיכרון שרירי. קהל הקוראים מוזמן לעיין בגיליון החדש ובגיליונות קודמים.

הנכם מוזמנים להמשיך ולשלוח מאמרים לפרסום במגוון רחב של תחומים ובהם מחקרים קליניים, סקירות ספרות, דיווחים קליניים, תיאורי מקרים ומכתבים למערכת.

מאמר ראשי

כרך 19 גיליון 1

תודות

תודות למחברים

מערכת כתב העת לפיזיותרפיה והעורכת הראשית מודים לכל הפיזיותרפיסטים והמחברים האחרים ששולחים מאמרים לפרסום. המרכיב החשוב ביותר בכתב העת הוא התכנים שמתפרסמים בו ועל זה אחראים, בראש וראשונה, הכותבים. כתב עת מקומי מהווה במה למאמרים בעלי חשיבות ועניין בעיקר בארץ בה נאספו הנתונים.

תודות לסוקרים

המערכת מודה לסוקרים על תרומתם המבורכת לכתב העת. אחד התנאים המרכזיים לקביעת הרמה האקדמית של כתב עת מקצועי הוא היותו כתב עת שפיט. תנאי זה מתקיים כאשר כל מאמר שנמצא מתאים לכתב העת נשלח להערכה על ידי שני סוקרים לפחות. הסוקרים הם בעלי מקצוע מומחים בתחום בו עוסק המאמר ובעלי ניסיון אישי בכתיבה ובפרסום
סרטי ווידאו

סרטי וידאו

מערכת כתב העת מזמינה את קהל הקוראים לפרסם באתר כתב העת סרטי וידאו רלוונטיים למקצוע.

הנכם מוזמנים לשלוח סרטים קצרים שהפקתם לצורך הרצאות, כנסים וכיוב'.
עבור לתוכן העמוד